Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

herşey bir tesadüfmü?

YazarMesaj
Sheqil
Sheqil Chocuk
Sheqil

Ruh Hali : 16
Rap puanı : 0

herşey bir tesadüfmü? Empty
MesajKonu: herşey bir tesadüfmü?   herşey bir tesadüfmü? EmptyPerş. Haz. 17, 2010 2:17 pm

8. sınıfa yeni başlamıştım kardeşim dediğim bir arkadaşim var. o zamanlar 3 yıldan beri sevdiğim bir çocuk vardı bizim okuldaydı ve arkadaşımla aynı dersaneye gidiyordu. 3 yıldır çocuk onu sevdiğimi biliyor ve buna rağmen benimle hiç konuşmuyordu. Arkadaşım bir gün dersaneye giderken
-Sende gel toplu etüd var kesin oda gelir. Farklı insanlar arasında farklı bir ortamda konuşmayı denersen belki daha iyi olur.
dedi. Peki dedim ve gittim. toplam 3 ders vardı. 1. ders 2. ders ve 3. ders hepsi bitti ama o hala gelmemişti çünkü biliyordu benimde gideceğimi. Bu arada bana çok tatlı gelen bir çocuk gördüm ama sevdiğimden asla vazgeçemezdim. Çocukla hiç konuşmakdık aradan aylar geçti ilk dönemin bitişine yakın arkadaşımın facesinde işim vardı diye girmiştim ve o çocuk selam verdi. konuşmak istediği kişi olmadığımı söyledim bu şekilde başladık konuşmaya tanıştık ve arkadaş olduk. Çocuk bir süre sonra bana açıldı ve ilk gördüğü andan beri aklından çıkmadığımı söyledi. ilk başta başkasına aşık olduğum için hem aşık olduğum çocuğa hemde o çocuğa ihanet etmek istemediğim için kabul etmedim. Zamanla denemeye değer olduğunu düşündüm sevdiğim kişiyi unutabilceğimi düşündüm ve çıkma teklifini kabul ettim herşey yolunda gidiyordu ondan yana bir problem yoktu ama ben sürekli aşık olduğum çocuğu düşünüyordum ve unutamamıştım. bunu ona söylemek imkansızdı tek sorunda bu değildi ailem yüzünden başka bir şehre yerleşmek zorundaydım. bunuda bahane ederek çocuktan ayrıldım. ağladı yalvardı ama olmazdı aynı şeyi tekrar yapamazdım. artık daha çok üzülüyordum.. her seferinde izimi kaybettiriyordum ama o yine buluyordu.Aradan 1 yıl geçmişti ve ben bu arada taşınmıştım başka bir şehre. çocuk msn'de telefonda sürekli yalvarıyordu bana. artık ben ilk aşkımı sevmiyordum onu tamamen unutmuştum. Lisedeyken kalbim boştu 15 tatil yaklaşmıştı karar verdim ve bu sefer çocuğun çıkma teklifini kabul ettim. ondan sadece hoşlanıyordum içimde ona karşı bir aşk yoktu ama zamanla bu olabilirdi. tatil gelmeden benden ayrıldı ve bir daha istemediğini asla olamayacağını söyledi. Çok sasırmıstım üzülmüştüm benden intikam aldığını düşünmüştüm ve sonra en yakın arkadaşından öğrendimki liseye başlayınca bir kıza aşık olmuş onu unutmak için benimle yeniden barışmış unutamayıncada benden ayrılmış.. tatilde istanbula geleceğimi ve beni onun yanına götürmesini istediğimi söyledim. Onu sevmiyordum aşık değildim sadece bana bunu yaptığı için konuşmak istiyordum belki barışabilirdikte. istanbula gittim ve o çocuğun bir arkadaşıyla buluştum. Buluştuğum çocuğu gördüğüm anda etkilenmiştim resmen aşık gibiydim. eski sevgilimin evine gittik ve konuştuk tekrar barıştık ama ikimizde birbirimizi sevmediğimizin farkındaydık sadece birbirimize acıyorduk 3 gün sonra yeniden ayrıldık. Eski sevgilimn arkadaşı ile çok samimi olduk ve iyi anlaştık zamanla ona duygularımı açtım ve olabilceğini söyledi. Çıkmaya başladık herşey yolunda ve çok güzeldi bir gün çok saçma nedenden kavga ettik ve hala küsüz.. Bütün bu tesadüflerden ve yasananlardan sonra küs olmamıza bir anlam veremiyorum onu deliler gibi seviyorum ve barışmak istiyorum

ALINTI
http://frmp3.pops.tv

herşey bir tesadüfmü?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Abluka Alarm - Herşey...Herkes
» İçimdeki Sana Dair Herşey
» HERSEY TEK LINKDE ADULT VIDEOLAR
» Şahsenem - Herşey Boş Şu Yalancı Dünyada 2010
» Hasaset - Başa Döner Herşey 2010