Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SewdİĞİnİz 2,5 su bardaĞi ÇamaŞir suyu İÇİp İntİhar ederse naparsiniz

YazarMesaj
Sheqil
Sheqil Chocuk
Sheqil

Ruh Hali : 16
Rap puanı : 0

SewdİĞİnİz 2,5 su bardaĞi ÇamaŞir suyu İÇİp İntİhar ederse naparsiniz Empty
MesajKonu: SewdİĞİnİz 2,5 su bardaĞi ÇamaŞir suyu İÇİp İntİhar ederse naparsiniz   SewdİĞİnİz 2,5 su bardaĞi ÇamaŞir suyu İÇİp İntİhar ederse naparsiniz EmptyPerş. Haz. 17, 2010 2:13 pm

Hoş birisiyim we bakımlı olmak benim tek kuralım..Girdiğim bir ortamda herkesin gözünün bende olması hoşuma gidiyordu.Yıllardır hep bir haftalık ilişkiler yaşadım çünkü kimseyi sewemiyordum..Ne istediğimi nasıl birinden hoşlandığımı yada hoşlanacağımı bile bilmiyordum..Taki onu tanıyana kadar!..Bir anda sürpriz bir şekilde karşıma çıktı belkide hayatımın mucizesiydi.23 nisandı doğum günümü kutluyordum arkadaşlarımla bir barda..O an için sadece eğlenmek wardı benim için..Kapıdan içeri girdiğinde ilk olarak yeşil gözleri dikkatimi çektisadece ona baktığımı fark ettim.İlk kez bir ortamda biri beni farketmemişti.Çünkü yanında bir bayan we bir kaç arkadaşı daha wardı belliki gurup halde eğlenmeye gelmişlerdi..Ama gözümü ondan alamıyordum o ise yanındakilerle ilgileniyor beni hala farketmemişti bile.Bişey yapmalıydım we ona kendimi farkettirmeliydim.Yanındaki kız arkadaşının bir an için yanından uzaklaşması benim için büyük bir fırsattı..Yanına yaklaştım birşey diyemedim bile oda o an benim gözlerime baka kalmıştı çünkü.Awucunu açtım we numaramı yazdım.yanından ayrıldım.eğlenmeme dewam ettim sabaha karşı ewe geldiğimde sadece onun beni aramasını bekliyordum bir hafta geçti üstünden artık umudumu kestim ben gene aynı bendim.we umudumun bittiği an özelden aradığı bi an kendimden geçtim..Gözlerime bittiğini sölüyordu benimle buluşmak istedi.deniz kenarını tercih etmişti geldiğinde iki elindede güwercin wardı ayaklarında kırmızı kurdeleye bağlanmış 2 zarf wardı birinde ''senden'' diğerinde ise ''etkilendim '' yazıyordu..Güwercinleri gök yüzüne saldı..yanındaki kızdan ayrıldığını söledi bana..Daha sonra onunla çıkmaya başladım..İşte istediğim hayat buydu..Daha önce neredeydin diye soruyordum kendi kendime.Sürprizleri çok sewiyordu haftanın beş günü görüşüyorduk we her seferinde yeni bir sürpriz..Bir yıl geçti herşey o kadar güzeldiki.Taki babasının iflas etmesine kadar.Babası iflas etmişti inanılmaz bir borç içindeydiler babası bunu kaldıramadı we üzüntüden kalp krizi geçirip wefat etti..Ben aşkımın yanındaydım her zaman ona destek çıkıyordum..Herşeylerini satmak zorunda kaldı satmasına rağmen hala inanılmaz bir borçları wardı..Her zaman o kadar güçlüydüki bunca şeyleri yaşadıktan sora hala benim yanıma geldiğinde gülebiliyordu.Teyzamin oğlunun düğünü için şehir dışına çıkmamız gerekiyordu..Aşkıma söledim durumu anlattım normalde değil şehir dışı şehir içindeyken bile biyere gitmemi istemezdi ilk kez git dedi bana o kadar ısrar ettiki 4 gün içinde geliceğimi söledim..Benden son bir şey istedi 24 saat telefonunu hiç açma sana bir sürprizim olucak dedi..Bende kabul edip yanından ayrıldım telimi kapattım ama içim rahat değildi..Telefonum 7 saat kapalı kaldı ama içim rahat değildi aradım aşkımı defalarca açmadı kardeşini aradım oda açmadı.Kötü birşey olduğunu biliyordum bulduğum ilk otobüsle tekrar ewe döndüm..Ewine gittim kimse yoktu.Yaşlı bir bey durumu anlattı hemen hastaneye gittim.Kardeşinin anlattıkları 25 su bardağı çamasır suyunu içip üzerine 2 tane bira içmiş ewde 4 saat sora bulmuşlar morarmış we hertarafı şişmiş bi durumda 72 saat yoğum bakımda kaldı 73. saat içerisinde kaybettim aşkımı..sürprizleri sewiyordu aşkımgidişide sürpriz oldu aşkımın..Bir hafta sorguya çekildim kimlere çalıştığımızı sordular bir hafta..inttihar etmeden önce benim için bir mail hazırlamış..İşte ozman benim dünyam bir kere daha yıkıldı....Şimdi uyku hapları ile yaşıyorum..Ama ne olursa olsun insanın hayatına bir kişi damgasını wuruyor..Damgayı sen wurdun aşkım!...

ALINTIDIR...
http://frmp3.pops.tv

SewdİĞİnİz 2,5 su bardaĞi ÇamaŞir suyu İÇİp İntİhar ederse naparsiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sehabe - Intihar 2010