Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seven&sevilen

YazarMesaj
Sheqil
Sheqil Chocuk
Sheqil

Ruh Hali : 16
Rap puanı : 0

Seven&sevilen Empty
MesajKonu: Seven&sevilen   Seven&sevilen EmptyPaz Haz. 13, 2010 12:34 pm

Etrafınızda sevildiği için acı çeken bir insan gördünüz mü? Sevilip de sevemediği için acı çeken biri?

Var mı öyle birileri? Sevip de sevilmeyen insanlar dünyanın en büyük acısını yaşayan insanlardır bunun yanı sıra sevildiğini görüp karşılık veremeyen insanların da acı çektikleri söylenir.

Ben buna inanmıyorum. İnanmadığım çoğu şeyler arasında bunun da inançsızlığını taşıyorum.

Her insan sevilmek ister peki her insan sevilmek istiyorsa sevmediği hâlde sevilen biri neden üzülsün ki?

Karşısındaki insana karşılık veremediği düşüncesiyle mi? Etrafınızda sevildiği için acı çekip karşısındaki insanı göndermeye çalışan birilerine şahit oldunuz mu hiç?

Böyle insanlar var yok demiyorum. Sevildikleri hâlde seven insanı göndermeye çalışanlar…

Ama isteyerek göndermediklerini kendileri de biliyorlar “Seni sevmiyorum hayatına devam et beni unut git!” diyen bir insan aslında seven kişiye “Gitme” diyordur.

Nasıl yani soruları uçuşmaya başladı mı beyninizin içinde? Sevilen kişi sevenin kendisini ne ölçüde ne kadar sevdiğini görmek ister.

Bu yüzden karşısındaki insanı pervasızca göndermeye çalışır onun için üzülüyorum külliyen yalan! Bu dünyada kedisinden köpeğine kadar her canlı ilgi bekliyorsa sevilen biri neden seveni sevmese bile göndermek istesin ki?

Sadece ne kadar sevildiğini test etmek istiyordur. Etrafınızda bu tür insanlar olacaktır tabi ki hatta belki aranızda karşılıksız sevenler sevildiği insana karşılık veremeyenler fütursuzca kaleme aldığım için eleştirenleriniz bile olacaktır.

Fakat biliyorsunuz hepimiz biliyoruz. İnsan sevgisiz yaşayamaz. Sevgiyi bulan her insan onu kaybetmemek için elinden geleni yapar yürekten yüreğini ortaya koyamasa bile. Sevilmesi bile yeter üstelik sevenin acısı bile yüreğini titretmez.

Çok şey bilmek hayattan bezdirir insanı. Bilmek istemediğim çok şey var aslında yalanların üstünü örtmeye çalıştığım hadiseler de oldu zamanında fakat gördüm ki; yalanların üstünü örtmeye çalışıp onları gerçek sandıkça örtmeye çalıştığım yalanların ardında boğuluyorum.

Siz siz olun ne kadar az- ne kadar çok bilirseniz bilin ne biliyorsanız bilin fakat gerçeği yalan yalanı da gerçek olarak görmeyin bilmeyin.

Öyle bilecekseniz hiç bilmeyin
http://frmp3.pops.tv

Seven&sevilen
1 sayfadaki 1 sayfası