Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'' G!TT!N V£ BİTT!N ''

YazarMesaj
Sheqil
Sheqil Chocuk
Sheqil

Ruh Hali : 16
Rap puanı : 0

'' G!TT!N V£ BİTT!N '' Empty
MesajKonu: '' G!TT!N V£ BİTT!N ''   '' G!TT!N V£ BİTT!N '' EmptyPerş. Haz. 10, 2010 5:47 pm

Kalbi ağrır zaman zaman insanın içine bir sıkıntı yerleşmiştir ki gitmezgözler hep bir dalgınhareketler hep bir anlamsızdır..Laf olsun diye yemekler yenirlaf olmasın diye buluşurlur insanlarla...Boşbomboştur ama insanın içi..O gidenle beraber alıp götürdüklerine yanasınız gelir.Oyüklediğiniz tüm anlamlarla önce hayatınızısonra kalbinizi dolduran oyine o her şeyi sırtlanıp gitmişo garip boşlukla baş başa bırakmıştır şimdi sizi..Bomboş odalarla baş başa...

Zaman zaman gücünüz kalmadığında o anlamsız kalabalıklara karışmayakaçıverirsiniz artık bomboş olan o odaya..Yere çökmüş etrafa bakınırken buluverirsiniz kendinizi kio o andırdolan gözleriniz görmez yapar her şeyi..Görmeyen gözlerin büyüsü bir başka güzeldir kiboş odayı bıraktığınız gibi gösteriverir size..Sabır sandalyesi orda durmaktadıraaaif koltuğu hemen karşısında...Sohbet köşesi camın önündedir iştekuşlarınız gelmiş sizi dinlemeye..Dinlenme minderleriniz yine ordadır yerde..Dünden kalmış şarap açacağınız sehpanın hemen üstünde..Abartırsınız hatta bilekaynayan çayın sesini duyuverirsiniz içerde..

Hissettiğiniz güvendiryaşadığınız deli sevgibulduğunuz mutlulukgözünüz tutkusözünüz sözumduğunuz sonsuzluktur bu odada....

Aşkım dediğinizhayatımsevgilimhuzurumtutkumbebeğ im kuşumemeğimnurum
vanilyamgözümyatağımamacımhayalimsebebim ..... ....dediğiniz her şey.....Bu odayı dolduran her şey....Duvarlarda artık sadece kokusu kalmışama asla aslını bulamayacağınıza emin olduğunuz onlar....Gitmiştir işte onunlagözler artık sefil derya....

Yıkıldığınız yerde yitirdiğiniz tüm inançlarınızlahaykırırsınız içinizde ki çocuğasaldırırcasına...
‘’Yabancılarla konuşma diye uyardım seni defalarcagüvenme onlara...Bakma gözlerinealdanma...Hayatın içine karıştırmadım seni diyetatlı masallarla uyuttum diyegerçekle sahteyi ayırabilirim sanma...Yakıyorsun beni de seni her koruma çalışmamda..Şimdi canının yanmışlığındadolanma ayaklarıma!!!Aklın başına gelene kadarkapan bu odalara......
Koşarak çıkarsınız kapıdan..Bir daha girmemeye yeminler ederekbu acıyı bir daha hissetmemeye içinizden sözler vererek...O odatüm anlamlarınızla dolup sonra boşalan o odaiçine çekmeden sizi rüyalarınızdasonunuz olmadan hattakilit üzerine kilit astırır size kapısına o anda..

'' G!TT!N V£ BİTT!N ''

'' G!TT!N V£ BİTT!N ''
1 sayfadaki 1 sayfası